Нове видання «Забезпечення безпеки продуктів харчування» про ветеринарну та фітосанітарну систему ЄС

Бажаєте дізнатися більше про систему безпеки харчових продуктів в ЄС?

Європейський Союз має одну з найкращих систем стандартизації безпеки харчових продуктів у світі та добре налагоджену систему контролю, яка забезпечує її дотримання. Але ЄС також має великий ринок, відкритий для інших країн і направлений на розвиток торгівлі з країнами-партнерів по всьому світу, що мотивує виробників продуктів харчування та кормів до виробництва безпечних товарів.

Країни, які бажають експортувати в ЄС, повинні створити аналогічну систему контролю безпеки харчових продуктів, щоб гарантувати, що європейські споживачі матимуть впевненість у такому же рівні безпеки імпортованих харчових продуктів, що і вироблені в ЄС товари.

Нове видання «Забезпечення безпеки продуктів харчування» описує ветеринарну та фітосанітарну систему ЄС, щоб допомогти потенційним експортерам зрозуміти, що їм потрібно робити, якщо вони хочуть вийти на ринок ЄС зі своєю продукцією та досягнути на ньому успіху. Буклет можливо скачати безкоштовно за посиланням (англ.).

Опубліковано у Експертам, Експортерам, Журналістам, корисні посилання, Новини, Підприємцям | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.