Презентація нового Керівника Національного Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні”

24 квітня 2017 року, о 15-00, у прес-центрі Українського кризового медіа-центру (Український дім на Європейській площі, вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-брифінг на тему: “Презентація нового Керівника Національного Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні” на якому буде презентовано план дій Бюро на 2017 рік.

З 1 січня 2016 року українські організації у сфері культури та аудіовізуального сектора отримали можливість долучатись до масштабної програми Європейського Союзу «Креативна Європа»: наша держава приєдналась до неї як країна Східного партнерства ЄС, підписавши відповідний договір і внісши на старті символічну суму 1 €. Програма з бюджетом 1,46 млрд. € спрямована на підтримку культурного, аудіовізуального, креативного секторів, охоплює період з 2014 до 2020 року і 39 країн. Як заповнювати заявку, де шукати партнерів, який напрям обрати ― про це всіх зацікавлених покликане інформувати Національне бюро «Креативної Європи» в Україні.

Запрошуємо до співпраці у програмі «Креативна Європа» державні, комунальні та неурядові організації та установи сфери культури, креативних та аудіовізуальних індустрій.

На заході будуть присутні представники: 

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/JRmKso29yM3P8qYh2

Контактна особа: Юлія Федів, Керівник Національного Бюро «Креативна Європа» в Україні, ce.desk.ukraine@gmail.com

Опубліковано у Митцям, Новини | Теґи: , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.